Інформація про доставку

Доставка товару за вказаною Вами адресою здійснюється після 100% передоплати на наш розрахунковий рахунок.

Сума доставки оплачується покупцем відповідно до тарифів кур'єрської служби.

При замовленні на 10 000 грн. - безкоштовна доставка!

Вам необхідно повідомити про обрану кур'єрську службу, номер її представництва у Вашому місті, П.І.Б. і контактний номер одержувача.

Після відправки замовлення Ви отримаєте повідомлення на ваш e-mail.

Товар, оплачений до 12:00 відправляється того ж дня. Продукція оплачена після 12:00 буде відправлена наступного робочого дня.

Термін доставки: 1-3 робочих дня з моменту підтвердження замовлення.

Отримати куплений Вами товар Ви можете у відділенні служби доставки при пред'явленні паспорта.

Правила обміну (повернення) товару.

Стаття 9 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Обмін можливий протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший термін не оголошений продавцем. Обмін товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики і розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром. Якщо на момент обміну потрібного товару немає у продажу, споживач має право розірвати договір купівлі-продажу і отримати назад гроші.

ТМ ОВЕН не несе відповідальність за речі, які вже були у використанні, оскільки ми не можемо контролювати зберігання одягу, прання при необхідній температурі, прасування і таке інше. Ми вказуємо на кожній моделі в ярликах рекомендації по використанню. Виробник не вважає браком той товар, на якому з'явилися катишки - є тканини, на яких утворення пілей – питання часу - з чим згодні експерти суспільства захисту прав споживачів. Матеріал, на якому пілінга не повинно з'являтися ніколи – бавовна. Борються з цими катишками по-різному: хтось обскубує, хтось купує спеціальний ролик або машинку.

БРАК ВИРОБНИЧИЙ - це дірки, плями, не рівний шов, неправильне пошиття, перекраси полотна, брак по полотну (стрілки, ущільнення), брак по друку, брак по нашиваннях, брак фурнітури.